Provádíme

Návrh zahrad


Po konzultaci se zákazníkem vytvoříme základní projekt zahrady s jednoduchou vizualizací.
Projekt zahrady obsahuje fotodokumentaci, textovou a položkovou část, vizualizaci a na přání zákazníka kalkulaci následující realizace,

Založení trávníku

Před založením trávníku provedeme důkladné chemické odplevelení a přípravu plochy pro založení. Trávník buď vyséváme travním semenem firmy Agro nebo zakládáme položení trávním kobercem, které je z tuzemska nebo Rakouska.

Realizace zahrad

Zajistíme kompletní realizaci zahrady vč. potřebné techniky a materiálu. Podle projektu připravíme plochy k založení trávníku či záhonů.
Nakoupíme a dovezeme rostliny z tuzemska nebo z Německa, které následně vysadíme.

Údržba zahrad

Aby zahrada byla hezká je potřeba zajistit její údržbu, proto nabízíme možnosti údržby zahrady podle vašich požadavků a možností. Provádíme celoroční nebo i jednorázové údržby.

Sekání zahrad

Pravidelná údržba je základ hezkého trávníku. Provádíme sekání pravidelné či jednorázově. Doplníme živiny profesionálním hnojivem, zničíme plevele a mechy, provzdušníme trávník vertikutátorem, dosejeme kvalitním semenem.
Nebojíme se ani sekání vysoké trávy.

Řez a tvarování keřů

Tvarujeme keře, stromy nebo živé ploty.
Prořežeme v daný termín ovocné stromy jako jsou Jabloně, Slivoně či Meruňky.

Okrasná jezírka

Vytváříme menší okrasná jezírka pro rostliny a Koi kapry do velikosti max 15m2. Postupně vykopeme a vytvoříme základ pro jezírko z písku a geotextílie, na kterou položíme jezírkovou fólii. Zapojíme filtrační systém a osázíme jezírko rostlinami a kameny.

Doprava materiálu

Zajistíme dopravu nebo přivezeme za pomoci vlastního sklopného přívěsu Autovia písek, substrát, kačírek nebo rostliny do váhy 1,8t.