Naše služby

Provádíme kompletní zahradnické služby. Navrhneme zahradu, zrealizujeme ji a postaráme se o její údržbu. Naše služby se zaměřují na vytváření jedinečných a funkčních zahradních prostorů, které oživí váš domov či firemní prostředí. Vytváříme návrhy zahrad na míru, přičemž pečlivě posloucháme vaše přání a potřeby. Následně přistupujeme k realizaci zahrad s zodpovědností. Aby vaše zahrada zůstala krásná a zdravá po celý rok, nabízíme také komplexní údržbu, která zahrnuje pravidelné sečení trávníku, ošetřování rostlin a další potřebné práce. Užijte si krásnou zahradu bez starostí s našimi zahradnickými službami.

Návrhy zahrad

Vytváříme návrhy podle Vaších představ. S naší vizualizací budete mít možnost vidět, jak bude vaše zahrada vypadat před jejím realizováním.

Realizace zahrad

Zajišťujeme veškerý materiál, terénní úpravy, výsadbu rostlin, zakládání trávníků, výsadbu stromů, mulčování, stavbu menších jezírek a teras.

Údržba zahrad

Poskytujeme širokou škálu zahradnických služeb. Provádíme jak jednorázové, tak pravidelné údržby, které zahrnují údržba trávníku, tvarování živých plotů a stromů.

Napište nám ještě dnes, ať můžete mít zahradu kterou si zasloužíte.