Realizace zahrad

Jsme zde, abychom vám pomohli vytvořit krásnou zahradu, která vás okouzlí a přinese radost.

PROVÁDÍME

S našimi službami zajišťujeme veškerý materiál, terénní úpravy, výsadbu rostlin, zakládání trávníků, výsadbu stromů, mulčování, stavbu menších jezírek a teras. S naším kreativním přístupem a odborností se postaráme o dokonalý vzhled vaší zahrady.

Materiál k realizaci

Zajistíme veškerý materiál potřebný pro realizaci zahrady.

Terénní úpravy

Provádíme terénní úpravy pro záhony, skalky či trávníky

l

Rostliny

Poptáme, vybereme a přivezeme rostliny pro výsadbu

Trávníky

Založíme trávník výsevem či pokládkou trávníku

Výsadba stromů

Vysadíme mladé stromky nebo rovnou už vzrostlejší stromy

Výsadby menších rostlin

Zasadíme na záhony trvalky,traviny, keře či popínavé rostliny

Mulčování

Mulčujeme záhony smrkovou nebo modřínovou borkou

Jezírka

Okrajově stavíme menší jezírka, kaskády

Terasy

Provádíme menší stavební práce, jako stavby menších dřevených teras

Založení trávníku

Založit trávník lze dvěma základními postupy. Buď se jedná o založení trávníku výsevem nebo položením travního koberce. Zajistíme kompletní realizaci trávníku.

S radostí vám pomůžeme založit krásný a zelený trávník, který bude okouzlující a přinese vám radost. Ať už se rozhodnete pro založení trávníku výsevem nebo položením travního koberce, můžete se na nás spolehnout.

Realizace zahrad

Jsme tady, abychom vám pomohli vytvořit krásnou zahradu, která vás okouzlí a přinese radost. S našimi službami pro realizaci zahrad se postaráme o kompletní založení zahrady, výsadbu stromů a keřů, nákup rostlin, instalaci obrubníků a mulčování zahrad.

Ostatní služby

Okrajově stavíme terasy, zídky a vytváříme malá okrasná jezírka, která dodají vaší zahradě jedinečnost a půvab. Naše kreativní přístupy vám umožní vytvoření prostředí, ve kterém se budete skutečně těšit. Spolehněte se na naše zkušenosti a odbornost při realizaci vaší zahrady. S námi bude vaše zahrada krásná a příjemná.

01

Jezírka

Uvědomujeme si, že krásný trávník je jen začátek, proto vám nabízíme i možnost vytvoření menších jezírek, zídek a vodopádů, které dodají vaší zahradě jedinečný a okouzlující prvek. S našim kreativním přístupem dokážeme vytvořit prostředí, které vás bude opravdu těšit.

02

Schody z dubových pražců

Vytváříme schody z dubových praců, které jsou dokonalým doplňkem vaší zahrady. Jsme schopni vytvořit schody, které budou nejenom funkční, ale také překrásným prvkem vašeho venkovního prostoru. Vaše zahrada zaslouží to nejlepší a my se postaráme, aby schody z dubových praců byly přesně tím, co hledáte.

03

Terasy

Velmi okrajově stavíme terasy.Používáme výhradně terasová prkna vyrobená ze sibiřského modřínu. Dřevo sibiřského modřínu je přírodní, s krásnou barvou a texturou, která vnese elegantní a přirozený vzhled do exteriéru vašeho domova. Užijte si naší terasu jako dokonalé místo pro relaxaci, posezení s rodinou a přáteli nebo grilování.

04

Terénní úpravy

Na začátku každé realizace provádíme terénní úpravy, abychom zajistili, že vaše zahrada bude dokonale připravena pro další fáze tvorby. S použitím spolehlivých strojů, jako jsou bagry a dumpery, se postaráme o terénní úpravy zahrad, záhonů, skalek a trávníků.

Napište nám ještě dnes, ať můžete mít zahradu kterou si zasloužíte.